Bebekler KidzOne’da Doyasıya Eğleniyor

KidzOne 0 ila 24 aylık bebeklere hizmet veren kurumların arasında yer alıyor.

 

 

Bebekler KidzOne’da Doyasıya Eğleniyor
Yayın Tarihi: 2.03.2020 13:08:00
KidzOne 0- 10 yaş arası çocukların zihinsel, fiziksel ve sosyal gelişimlerini destekleyen Türkiye’nin ilk gelişim takipli aktivite merkezidir. 2019’un Eylül ayında kurulan markanın amacı, çocukların gelişimini desteklerken aynı zamanda onları eğlendirmek ve onlara günümüz şartlarında serbest bir oyun alanı sağlamaktır. Sunduğu aktiviteler ile çocukların ince-kaba motor becerilerini, denge ve koordinasyon yetkinliklerini geliştirir ve çocukların sosyalleşerek özgüvenli bireyler olmalarını sağlar.

0 ila 24 aylık bebeklere sanat, spor ve müzik alanında etkinlikler sunuyor
KidzOne bünyesinde yer alan Baby One ve Tiny One grubu ile 0-24 aylık bebekler gelişim evresine göre gruplara katılıyor. Ebeveyn katılımlı olan bu iki grupta bebeklerin zihinsel, fiziksel ve sosyal gelişiminin yanı sıra özgüvenlerinin gelişmesi için çocukların aileleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmesi hedefleniyor.
KidzOne Eğitim Koordinatörü Sinem Kavak, 0-24 ay arasındaki bebeklerin ailesiyle zaman geçirmesinin önemini vurgulamak için ‘’Bebeklerin kişisel gelişimleri esnasında duygusal olarak tam bir ilgi görmesi gerekir, diğer bir tabirle çocuk bu dönemde sevgi, şefkat ve ilgi bekler. Bunları da en yakını olan aileden görmek ister’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X