Bella Hadid`in Kırmızı Elbisesi`nin Sırrı

Bella Hadid`in stil danışmanı Elizabeth Sulcer, Cannes`a damga vuran Alexandre Vauthier imzalı kırmızı elbisenin sırrını açıkladı.

 

 

Bella Hadid`in Kırmızı Elbisesi`nin Sırrı
Yayın Tarihi: 27.05.2016 00:33:00

Bella Hadid`in 69. Cannes Film Festivali`nde düzenlenen The Unknown Girl`ün (Bilinmeyen Kız) galasında giydiği ve kimsenin gözlerini alamadığı Alexandre Vauthier imzalı çok konuşulan kırmızı ipek elbisenin sırrı açıklandı. 

Kırmızı halıya damga vuran elbise hem Rita Ora ve Izabel Goulart`nın seçimiyle benzeşmesi, hem de iddialı dekoltesiyle çok konuşulmuştu.

19 yaşındaki modelin stil danışmanı Elizabeth Sulcer çok konuşulan elbiseyle ilgili şunları söyledi: "Hadid, kırmızı halıya adımını atar atmaz kimse gözlerini ondan alamadı. Elbise güzel olduğu kadar riskli görünüyordu ancak gerçek öyle değil.

Herhangi bir soruna yol açmaması için elbisenin içinde aynı renkte ipek bir iç çamaşırı dikildi. Bella ve Alexandre Vauthier ile birlikte elbise üzerinde çok çalıştık. Amacımız güzel ve ikonik bir elbise yaratmaktı."
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X