Beymen Collection 2015 Yaz Erkek Koleksiyonu

Beymen Collection, 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu`nda 1960`ların erkek modasında ön plana çıkan, terzi elinden çıkmış kusursuz görüntüye odaklanıyor.

 

Beymen Collection 2015 Yaz Erkek Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 20.02.2015 12:17:00

İki farklı konseptle oluşturduğu koleksiyonla erkekler için zengin alternatifler üreten Beymen Collection, “Sawile Row” temasında detaylı işçilikle hazırlanmış tasarımlara yer veriyor.

Farklı kumaş ve özel kesimlerle oluşturulan modeller şık ve kendinden emin siluetler ortaya koyuyor. Seride “Pinstripe” kumaş deseni öne çıkarken yumuşak omuzlu ve yarım astarlı takım elbiselerin üste oturan kalıpları terzi dikimini andıran detaylarla rafine şıklık sunuyor. 

Keten ve pamuklu dokuların yer aldığı parçaların yanı sıra “ton a ton” kullanımın sıklıkla kullanıldığı temada, kontrast etki aksesuvarlarla sağlanırken, baskılı kumaşların yer aldığı tasarımlar kravat ve poşet mendil kullanımıyla yalın bir görünüme kavuşuyor. Koleksiyondan çekimleri görmek için fotogaleriye tıklayın.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X