Beyonce & Balmain Kapsül Koleksiyon

Beyonce & Balmain iş birliğiyle önümüzdeki günlerde kapsül bir koleksiyon piyasaya satışa sunuluyor. Elde edilen gelir ise hayır kurumuna bağışlanacak.

 

 

Beyonce & Balmain Kapsül Koleksiyon
Yayın Tarihi: 11.07.2018 23:29:00
Bu seneki Coachella festivalinde Beyonce efsaneleşen bir performans sergilemişti. Festivalde başı çeken ilk siyahi kadın olarak tarihe geçen 36 yaş��ndaki şarkıcının performansları kadar kıyafetleri de hayranlık uyandırmıştı. Balmain tasarımı sarı sweatshirt'ü ve altına giydiği püsküllü gümüş çizmeleriyle zamanda yolculuk etkisiyle bizi adeta disko günlerine taşımıştı.

Kadınların birliğine ve siyahilerin kültürünün korunması konusunda aktivist bir kişiliği olan Beyonce, Balmain ile Coachella kaynaklı kapsül bir koleksiyon hazırladı. Kapsül koleksiyon, festivalde giydiği sarı sweatshirt'ün pembesini ve bir de siyah bir t-shirt içeriyor. Sweatshirt'ler ve tshirt üzerindeki amblem, kadınların birlikteliğini simgeliyor. Bu koleksiyondan elde edilen tüm gelir United Negro College Fund’a (UNCF) bağışlanacak. Bu kurum, Amerika’daki siyahi öğrencilerin eğitim masraflarına katkı sağlamak amacıyla kuruldu.

Balmain’ın kreatif direktörü Olivier Rousteing, Beyonce ile yaptıkları iş birliği için,  ''Bu koleksiyon yeni nesle tarihe imza atmaları için bir fırsat çünkü tasarımları gerçekleştirirken siyahilerin tarihini ve kadınları referans aldık. Onların seslerini duyurmayı kendimize görev edindik'' sözlerini kullandı. 

Koleksiyon, 13 Temmuz Cuma günü beyonce.com ve balmain.com siteleri üzerinden satışa çıkacak. Ürünleri ve fiyatlarını aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Tshirt: 290$
Sweatshirt: 550$-1.790$

 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X