BİMEN Jewellery'nin 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Tasarımları Tanıtıldı

BİMEN Jewellery'nin 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonuna ait özel tasarımlar, özel bir toplantıyla tanıtıldı.

 

BİMEN Jewellery'nin 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Tasarımları Tanıtıldı
Yayın Tarihi: 17.04.2019 11:53:00
2019’un en yeni takı trendlerinde doğallık ve yaratıcılık ön planda. Zanaatkar tasarımcı Bimen Baklacıoğlu, doğanın en nadide taşlarını tasarımlarında kullanırken çok büyük heyecan yaşadığını belirtiyor. Tasarladığı her bir  takının kendine özgü bir hikayesi olduğunu söylüyor. Kendi adıyla oluşturduğu markası BİMEN Jewellery’nin özünde, doğadan geleni korumak ve insan elininin sınırsız yaratıcılığı olduğunu belirtiyor.
 
Denizden çıkmış enfes formlu bir inci tanesini, günümüz kadının zarif parmaklarına taşıyan bir yüzük haline dönüşmesi hikayenin mutlu sonu Onun için.
 
Bimen Jewellery için, sarmal şekillerden, melek kanatlarından aldığı ilhamı altın ve pırlanta ile birleştirerek, kendin tarzını yansıtmak isteyen modern kadına küpe olarak sunmak yaratıcılığının vücut bulmuş hali.
 
Günümüz modern kadını, şehirli, özgür ve doğal.  BİMEN Jewellery ile şimdi daha özgün.
 
www.bimenjewellery.com
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X