Bir Makyaj Kampanyası Yıldızı Olarak Ezra Miller

Sıra dışı güzellik görünümleriyle görmeye alıştığımız Ezra Miller, Urban Decay'in yeni yüzlerinden biri oldu.

 

 

Bir Makyaj Kampanyası Yıldızı Olarak Ezra Miller
Yayın Tarihi: 11.07.2019 14:08:00
Ezra Miller sıkça simlerle, renkli farlarla ve canlı rujlarla gördüğümüz; kalıpların dışına çıkmasına alışkın olduğumuz bir isim. Bu aralar grubu Sons of an Illustrious Father ile turnede olan Miller; “Makyaj bizim performansımızın önemli bir parçası” diye açıklıyor.Güzellik konusunda ilham vermeye devam eden Ezra Miller; Lizzo, Joey King, Karol G, ve CL gibi yıldız isimlerle birlikte Urban Decay’in Pretty Different kampanyasının da yüzü oldu.

Bireyselliğe saygı duruşu niteliğindeki kampanya, güzelliğin perspektif işi olduğunu ve herkesin istediği gibi gözükme hakkını savunuyor. 

“Benim için güzellik; altı ve çevresi dolu bir gizli gerçek. Benim için güzellik, gökyüzünden gelen bir fiziksel yansıma. İşin algıladığımızın ötesinde, sıradan olmayan bir özü var.” şeklinde güzellik algısını açıklıyor Miller.

Genelde “cinsiyet bükücü” ya da “kural yıkıcı” olarak tanımlanan Ezra Miller; bu etiketlerin hiçbirine inanmıyor.

"Güzellik standartları denen şey gerçek dışı temeller üzerine kurulu gibi geliyor.” diyen Miller güzellik algısının gelişmesi için ellerinde şu an çok büyük bir fırsat olduğunu da ekliyor.
 

 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X