Bir yıldız gibi parlayın

AVON, dudak makyajınızda devrim yaratacak iç içe ruj ve dudak parlatıcısını bir arada içeren AVON Pro Colour&Gloss Ruj ve Dudak Parlatıcısı`nı satışa sunuyor.

 

Bir yıldız gibi parlayın
Yayın Tarihi: 28.07.2010 15:11:00

AVON’un piyasaya çıkardığı yeni ürünü Pro Colour&Gloss ruj ve dudak parlatıcısı hem kremsi bir ruj hem de parlak görünümlü bir dudak parlatıcısı. Dudaklarınızda uzun süre kalıcı, zengin renkler yaratırken dudaklarınızın nemlendirilmiş ve üstün parlaklıkta görünmesini sağlıyor. 

AVON’un ilk iç içe ruj ve dudak parlatıcısı olan bu ürününü  ister birlikte  ister tek başına uygulayabiliyorsunuz. Çevirerek yoğun renklerdeki kremsi ruju kullanabileceğiniz gibi ortasından sıkarak da dudaklarınıza göz kamaştıran parlaklık kazandırabiliyorsunuz. 

AVON Pro Colour&Gloss Ruj ve Dudak Parlatıcısı kremsi ruj ve dudak parlatıcısı ile her yerde her zaman kolay kullanım sağlıyor. Blossom, Perfect Pink, Perfect Nude, Berry Luscious, Poppy Love ve Passion Plum olmak üzere sezon trandlerini yansıtan 6 farklı tonu bulunmakta.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X