Birlikte Güzel Sunar: Ben Fero, Yılın Son Konseri İçin Volkswagen Arena'daydı

Trap ve hip-hop’un dikkat çeken isimlerinden Ben Fero, yılın en büyük ve son konseri için Birlikte Güzel sunumu ve Pozitif deneyimiyle 7 Aralık’ta Volkswagen Arena’daydı.

 

 

Birlikte Güzel Sunar: Ben Fero, Yılın Son Konseri İçin Volkswagen Arena'daydı
Yayın Tarihi: 9.12.2019 15:23:00
Yüksek enerjili trap ve hip-hop sound’unu, basketbol dünyası, vücut geliştirme ve İzmir’in yaşam tarzını, espirili bir anlatım ile bir araya getiren Ben Fero, 7 Aralık Cumartesi akşamı Volkswagen Arena’da dinleyicileriyle buluştu.
 
İlk teklisi “Mahallemiz Esmer” ile geçtiğimiz sene dikkatleri üzerine çeken Ben Fero, dinleyicilerinin heyecanla beklediği, “Orman Kanunları” albümündeki birçok parçayla kısa sürede listelerin başında yer aldı. Killa Hakan, Ceza ve Ezhel ile birlikte seslendirdikleri “Fight Kulüp” şarkısından kısa bir süre sonra “Arkadaş” isimli teklisini yayınladı.
 
Yoğun ilgi gören ve 5000 kişinin katılımıyla gerçekleşen konserde biletler tükendi. Açılış ve kapanış şarkısı “Demet Akalın” oldu. Ben Fero Yılın en büyük ve son konserinde “Arkadaş”, “Biladerim İçin”, “Fight Kulüp” ve “321” gibi sevilen şarkılarıyla devam etti.
 
Volkswagen Arena’da Aralık ayı programında; 10 Aralık’ta Darüşşafaka Tekfen - Germani Brescia Leonessa maçı, 13 Aralık’ta Flexanima Presents: VINI VICI – Ghostrider  ve 21 Aralık’ta Fazıl Say yer alıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X