Blake Lively Hamileliğin Zorluklarını Anlattı

Jimmy Fallon'ın 15 Temmuz Cuma akşamı yayınlanan The Tonight Show'una konuk olan Blake Lively, ikinci hamileliğinden bahsetti.

 

 

Blake Lively Hamileliğin Zorluklarını Anlattı
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 18.07.2016 10:22:00
2012'den beri beraberliğini sürdürdüğü Ryan Reynolds ile ikinci çocuğuna hamile olan güzel oyuncu Blake Lively, Jimmy Fallon'ın talk show'unda hamileliğinden bahsetti. 

Her zaman stilini korumasıyla ve taşıdığı gözalıcı tasarımlarla bilinen oyuncu, New York'ta yaz mevsiminde hamile olmaktan yakındı. "Hava o kadar sıcak ki, serinlemek için suyum gelse keşke diyorum!" diyerek durumla ilgili rahatsızlığını şakayla karışık belirtti.

Ayrıca etraftaki insanların duyarlılığı hakkında Blake Lively, "Herkes nasıl hissettiğimi soruyor ama aslında kimse bununla ilgilenmiyor. Kimse şikayetlerimi duymak istemiyor." diyerek, hamile kadınların karşılaştığı bir problemi de göz önüne getirdi.

Ryan Reynolds'la olan 2 yaşındaki kızları James'in bir videosunu gösteren oyuncu, kızının Jimmy Fallon'ı babası sanmasını anlatarak izleyiciyi kırıp geçirdi.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X