Blistex ile dudaklarınızı koruyun

Sonbaharda, dudaklarınız da yapraklar gibi kurumasın. Bunu sağlamak için Blistex Classic Lip Protector`u kullanabilirsiniz.

 

 

Blistex ile dudaklarınızı koruyun
Yayın Tarihi: 28.10.2010 14:43:00

Cildinizin en hassas bölgelerinden biri olan dudaklarınız dış etkenlere karşı oldukça savunmasız olduğundan özellikle soğuk havalarda nemsizliğe ve çatlamalara karşı özel bir bakım ister. Bu nedenle özellikle bu mevsimde dudaklarınızın günlük bakımını ihmal etmemek gerekiyor.

Dudak bakımında dünya devleri arasında bulunan Blistex® Classic Lip Protector - Klasik Dudak Koruyucu SPF 10 kullanımı sayesinde dudaklarınızın ihtiyacı olan korumayı ve onarımı sağlayarak, gün boyu sağlıklı ve güzel dudaklara sahip olabilirsiniz. Bu ürün, rahatlatıcı formülü ile dudaklarınızı hava koşullarının tüm olumsuz etkilerine karşı korurken, içeriğindeki Aloe Vera, E Vitamini, Jojoba Yağı ve Balmumu ile dudaklarda maksimum koruma ve nem sağlamaya yardımcı oluyor. Ayrıca, SPF 10 güneş koruma faktörü ile de dudaklarınızı dört mevsim güneşin zararlı ışınlarından korumayı destekliyor.
 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X