Bonfire Uygulaması Android'de

Sosyal medyanın en kalabalık merkezi Facebook, geçtiğimiz aylarda iOS için yayınladığı yeni uygulaması Bonfire‘ı şimdi de Android’e getirdi.

 

 

Bonfire Uygulaması Android'de
Yayın Tarihi: 6.11.2017 15:01:00
Facebook’un en son uygulama çalışmalarından Bonfire, temel olarak bağımsız bir grup video uygulaması. Meerkat’ın arkasındaki ekip tarafından geliştirilen Houseparty’e benzeyen uygulama, artık Android platformunda da yer alıyor. iOS tarafında olduğu gibi Android tarafında da belirli bir bölgede testleri devam eden uygulama, modern bir arayüz üzerine kuruluyor. Dört arkadaşın aynı anda video sohbet yapmasına imkan tanıyan şirketin yeni uygulaması, renkli çıkartmalar ile direkt olarak gençlere hitap ediyor. Video sohbet sırasında çekilen fotoğrafları hızlı şekilde Instagram ve Messenger‘a atabilen uygulama, farklı efektlere de sahip. Video görüşmeleri eğlenceli hale getiren yapım, söylendiği kadarıyla iOS tarafında oldukça beğeniliyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X