Bono ve Zülfü Livaneli düeti

Dün akşamki U2 konserinde Bono`yla birlikte sahneye çıkıp iki şarkı söyleyen Livaneli, CNN TÜRK’te Serdar Cebe ve Seda Öğretir’in sunduğu Bugün programında o düeti anlattı.

 

Bono ve Zülfü Livaneli düeti
Yayın Tarihi: 7.09.2010 17:36:00

Zülfü Livaneli katıldığı programda “Bana da büyük sürpriz oldu. Haberim yoktu. Bono’yu önceden tanımam ismini biliyordum. O da benim ismimi Unesco vasıtasıyla biliyormuş. Leylim Ley’den bahsetti bana. Çok seviyormuş onu. Bodrum’da bir köyde mütevazı bir evim var. Ordayken telefon geldi. Bono benimle şarkı söylemek istiyormuş. İstanbul’da değilim dedim. Sonra Bono aradı, ben de hemen gittim. Gelince Bono ve müzisyenlerle 10 dakika bir prova yaptık.

Yiğidim Aslanımı söyledik sahnede. Stadyumun hepsi de söyleyince ona şaşırdı, duygulandı. “Hayatımda böyle bir şey görmedim” dedi. Bono’nun menajeri bana Bono’nun ilk defa kendisinden fazla alkışlanan birisiyle sahneye çıktığını söyledi. Bono bugün bana e-mail atmış. Kendisiyle çektirdiğimiz fotoğrafı yollamış. Unutulmaz bir gece geçirdim demiş. Bono’ya Türkiye’de böyle bir müzik dinleyecisinin varlığını anlatmış olduk.” dedi.

Haber: Trendus  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X