Bosch Roxx’x ProSilence

Yeni Bosch Roxx’x ProSilence toz torbasız elektrikli süpürge, SilenceSound™ Sistemi ile kendi sınıfında hiçbir süpürgenin olmadığı kadar sessiz temizlik yapıyor. Çalışırken sadece 72 db ses çıkardığından istediğiniz zaman ve durumda temizlik yapmanıza olanak tanıyor.

 

 

Bosch Roxx&#8217x ProSilence
Yayın Tarihi: 2.03.2011 13:51:00

Bosch, şimdi de yeni Bosch Roxx’x ProSilence BGS6SIL1 toz torbasız elektrikli süpürge modeli ile temizlikte standartları değiştiriyor. Yeni Bosch Roxx’x ProSilence, ayrıcalıklı SilenceSound™ Sistemi ile sınıfındaki diğerlerinin olamadığı kadar sessiz sedasız temizlik yapıyor. Erişilmez seviyedeki sadece 72 db’lik sesi ile kullanıcılarına diledikleri zaman ve durumda elektrikli süpürgelerini çalıştırma imkanı sunuyor. 1400W gücündeki kompresör teknolojisi sayesinde oldukça güçlü ve yüksek performans sunarken oldukça az elektrik tüketiyor ve bunu yaparken de motoru, oldukça sessiz çalışıyor. Tüm bu eşsiz sessizlik teknolojisi sayesinde Bosch Roxx’x ProSilence, özellikle apartman hayatı yaşayan evli, çocuklu ve evcil hayvanlı ailelerin arayıp da bulamadığı konforlu süpürmeyi mümkün kılıyor.

 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X