Brad Pitt'in Yeni Aşkı Ella Purnell

ABD’li oyuncu Brad Pitt ve kendisinden 32 yaş küçük İngiliz oyuncu Ella Purnell’in birlikte olduğu iddia edildi.

 

 

Brad Pitt'in Yeni Aşkı Ella Purnell
Yayın Tarihi: 20.10.2017 15:56:00
“In Touch” isimli magazin dergisi Hollywood yıldızı Brad Pitt'in kendisinden 32 yaş küçük Ella Purnell'i Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları isimli filmde görüp ondan çok etkilendiğini bildirdi. Dergiye konuşan bir kaynak “Brad ve Ella romantik bir ilişkiye başlamak üzereler” ifadesini kullandı.


 
Oscar ödüllü aktris Angelina Jolie’den kısa süre önce ayrılan Brad Pitt’in adının bir süredir anıldığı 21 yaşındaki oyuncu Ella Purnell, 2014 yılında vizyona giren “Malefiz” isimli filmde Jolie’nin oynadığı karakterin gençliğini canlandırmıştı.
 
In Touch'a konuşan Angelina Jolie’ye yakın başka bir kaynak ise, ünlü aktrisin bu durumu onaylamayacağını “ Angelina, eski eşinin onun ergenlik halini canlandıran birisiyle olması fikrinden tamamen nefret edecektir” şeklinde dile getirdi.


 
Diğer taraftan, İngiliz Mirror gazetesi ikilinin romantik bir ilişki yaşamadığını öne sürdü. Buna göre Purnell’e yakın bir kaynak, Pitt ve Purnell çiftinin aşk yaşamadığını belirterek, “Onlar birlikte değiller” ifadesini kullandı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X