Brad Pitt’ten Ayrılık İtirafı

Angelina Jolie ile ayrıldıktan sonra kendini içmeye verdiğini söyleyen Brad Pitt, boş eve gitmek acı verdiği için bir buçuk ay boyunca arkadaşının evinde kaldığını söyledi.

 

 

Brad Pitt’ten Ayrılık İtirafı
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 4.05.2017 01:50:00
Brad Pitt, Angelina Jolie ile ayrılığı hakkında ilk kez konuşarak, “Kendimi içmeye verdim” itirafında bulundu. Hollywood’un ünlü yıldızı, Angelina Jolie ile ayrılıkları sonrasında ilk kez GQ dergisine konuştu. Dergi için üç ayrı kapak pozu veren 53 yaşındaki aktör, Angelina Jolie’nin açtığı boşanma davası sonrasında yaşadıklarını anlattı.
 
Dergi için verdiği pozlarda zayıfladığı göze çarpan Pitt, ayrılık sonrası kendini içmeye verdiğini ve bunun bir sorun haline geldiğini söyledi. Bir arkadaşının evinde içtiğini ve altı hafta boyunca orada kaldığını, çünkü eve dönmenin acı verdiğini anlattı. Ayrılıkla ilgili kendini suçladığı itirafında da bulunan oyuncu, "Birini seviyorsan serbest bırak. Bunun ne demek olduğunu hissederek de biliyorum artık. Bu, birini sahiplenmeden sevmek" ifadesini kullandı.
 
"Ayrılık sürecinde kederinizden ölecek gibi hissettiniz mi" sorusuna da Pitt, "Evet" yanıtını verdi. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X