Brad ve Angelina estetik yaptırdı

Bir ajanı canlandırdığı yeni filmi `Salt`ın galasından hemen önce, Angelina Jolie ve sevgilisi Brad Pitt tüm yüzlerini bakımdan geçirmiş ve birçok estetik ameliyat yaptırmışlar!

 

 

Brad ve Angelina estetik yaptırdı
Yayın Tarihi: 11.08.2010 10:50:00

Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti, çocukları ve dünya sorunlarıyla uğraşmaktan fiziksel görüntülerine zaman ayırmıyorlarmış gibi görünseler de; mükemmel görünmek için inanılmaz bir servet ve zaman harcıyorlar.
 

Gala öncesi bakıma girmişler!

In Touch dergisi, Temmuz ayında Jolie'nin son filmi 'Salt'ın galasına katılan ikilinin birkaç ayki hallerinden çok farklı olduklarını yazdı. Gazeteye konuşan çifte yakın isimler, "Cilt bakımları için ciddi rakamlar harcıyorlar. Ancak bu bile yıllar geçtikçe yeterli gelmiyor. Onlar da sık sık estetik ameliyat yaptırıyor" diye konuşuyor. 35 yaşındaki Jolie'nin ve 46 yaşındaki Pitt'in gala öncesi bıçak altına yattığını yazan dergi, Pitt'in bazı operasyonları gizlemek için uzun süre sakallı dolaştığını da iddia etti.


BRAD PITT
Saçlarını boyattı
Göz çevresine botoks yaptırdı
Dudak çevresine kolajen enjekte ettirdi
Sakallarını kestirdi
Elmacık kemikleri çevresine yağ enjekte edildi
Lıposuctıon yaptırdı

ANGELINA JOLIE

Saçlarını boyattı
Alnına botoks yaptırdı
Göz çevresine botoks
Dudak çevresine kolajen enjekte ettirdi
Tüm yüz bölgesine havyarlı bakım yaptırdı

Haber: sabah.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X