Brandofh’in Bahar Kodları

Yeni sezonda çabasız şıklık felsefesinden yola çıkan BrandOfH, desenlerin ve renklerin ahengiyle farklı bir stil yaratıyor. 2019 İlkbahar – Yaz sezonunun trendlerini kendi özgün stiliyle harmanlarken, desenleriyle doğadan ve bitkilerden ilham alıyor.

 

Brandofh’in Bahar Kodları
Yayın Tarihi: 8.04.2019 15:27:00
BrandOfH 2019 İlkbahar – Yaz sezonunda casual ve şık parçaları bir arada sunuyor. Casual ürünlerde poplin ve saten kumaşlar ön plana çıkarken, botanik desenlerin etkisi ilk bakışta hissediliyor. Canlı renklerle harmanlanan tasarımlar, koleksiyonda eklektik bir yaz paleti ortaya koyuyor. Farklı bitki desenleri çoğu zaman canlı tonlarda kendini gösterse de zaman zaman desenlerin stilize edilmiş hali olarak da karşımıza çıkıyor. Yazın habercisi açık renkler ise koleksiyona yalın ve sade bir hava katıyor.

Şık parçalarda kullanılan payet ve krep saten detaylar, haute couture özeniyle tasarlanıyor. Koleksiyonda derinlik hissi yaratan gri tonları pırıltılı dokunuşlarla aydınlanıyor. Her detayıyla bahar ve yazın havasını hissettiren BrandOfH tasarımlarında, desen hâkimiyeti her parçada etkisini gösteriyor.
 
Instagram: @brandofh
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X