Brie Larson'ın Captain Marvel Rolü İçin Uyguladığı Beslenme ve Egzersiz Düzeni

Captain Marvel filmi tüm dünyada ses getirmeye devam ederken başrol oyuncusu Brie Larson'ın role hazırlanırken uyguladığı beslenme ve spor alışkanlıklarını araştırdık.

 

 

Brie Larson'ın Captain Marvel Rolü İçin Uyguladığı Beslenme ve Egzersiz Düzeni
Yayın Tarihi: 15.03.2019 14:40:00
Brie Larson, Captain Marvel rolüne hazırlanırken sıkı bir diyet ve fitness sürecinden geçtiğini belirtiyor. Larson bir dergiye yaptığı açıklamada yoğun spor sürecini şu cümlelerle anlatıyor:  “Captain Marvel'ın en önemli özelliği gücü. Bu deneyimi yaşayabilirsem, ona daha yakın olacağımı ve onu anlayacağımı düşündüm.”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting stronger is a process I’m committed to showing up for everyday. 💖💪💖

Brie (@brielarson)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Beslenme

Larson bu süreçte beslenmesinde genellikle sebzelerden veya fındıklardan oluşan ara öğünlere ağırlık vermiş. Ayrıca başarılı oyuncu beslenme koçunun önerisiyle sabahın erken saatlerinde az miktarda yağ ve basit şeker tüketerek antrenmanlar için gerekli enerjiyi sağlamış.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ONE MILLION FOLLOWERS?!

Brie (@brielarson)'in paylaştığı bir gönderi ()


Egzersiz
 
Captain Marvel için Brie Larson ağırlıklarla çalışarak kas miktarını arttırmış. Antrenörünün önerisiyle direnç egzersizleri de oyuncunun spor programı arasında yerini almış.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

16lbs 🔨 cc: @chrishemsworth

Brie (@brielarson)'in paylaştığı bir gönderi ()Larson filmin hazırlık süreci boyunca spor anlarını Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X