Britney Spears Bir Daha Hiç Sahne Almayabilir!

Britney Spears'ın menajeri Larry Rudolph konuştu: "Britney bir daha asla çalışmayabilir..."

 

 

Britney Spears Bir Daha Hiç Sahne Almayabilir!
Yayın Tarihi: 16.05.2019 10:29:00
Britney Spears'ın menajeri; pop yıldızının sağlık sorunlarından dolayı verdiği arayla ilgili konuştu. Spears'ın uzun süredir menajeri olan Larry Rudolph TMZ'e verdiği demeçte yıldızın Las Vegas şovlarını iptal ettiğini söyledi. 

"Kariyerine yön veren kişi olarak; ben ve onunla çalışan herkes biliyoruz ki asla Vegas'a geri dönmemeli. Sadece yakın bir gelecekte değil; ebediyen dönmemeli."

Babasının hastalığını öğrendikten sonra depresyona giren ve ilaçların işe yaramaması üzerine rehabilitasyon merkezine yatmıştı. 

55 yaşındaki Rudolph ekledi "Geçtğimiz yaz turne yapmak istiyordu. Beni her gün bu konuda arıyordu. Ancak babasının sağlık durumundan sonra hiç aramadı. Şu an konser vermek istemediği oldukça açık." Rudolph; Spears'ın yeniden ne zaman performans sergilemeye hazır olacağından emin olmadığını söyledi. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X