Bronz tene giden en sağlıklı yol

Hem makyaj hem cilt bakımı bir arada olsun diyenler, vakti dar olanlar... Dr. Murad Firming Bronzer SPF 15 ile cildinizi yaza hazırlayabilirsiniz.

 

 

Bronz tene giden en sağlıklı yol
Yayın Tarihi: 1.06.2010 13:25:00

Makyajınızın tamamlayıcısı, tabi ki de olmazsa olmazı ten renginiz! Sağlıklı bir ciltte hiçbir ayrıntı bronz bir ten  kadar çarpıcı olamaz. Özellikle havaların ısındığı şu mevsimlerde cildinizi güneşten koruyarak hem nemlendiren hem sıkılaştıran hem de içeriğindeki minareller ile doğal bronzluk sağlayan bir ürün istemez misiniz ? Dr . Murad bütün bu özellikleri içinde barındıran ayrıca nar özü ile cildinize antioksidan takviyesi  sağlayan Firming Bronzer SPF 15-Anında Bronz Görünüm Veren Sıkılaştırıcı ürünü ile cildinizi yaza hazırlıyor !

Amerika’da “Dermatologist’s Choice”, “Best Bronzer” ödülü sahibi Firming Bronzer SPF 15, içerdiği C Vitamini ile ciltte 15 dakikada %32’ye varan bir elastikiyet artışı sağlıyor. Hem yüze hem vücuda uygulanabildiği gibi aynı zamanda da  cildinizin günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X