Bruna Marquezine Intimissimi İle İş Birliğini Duyurdu

Dünyaca ünlü Brezilyalı aktris Bruna Marquezine, Intimissimi ile işbirliğine başladığı markanın yeni Sevgililer Günü kampanyası için poz vererek müjdeledi.

 

 

Bruna Marquezine Intimissimi İle İş Birliğini Duyurdu
Yayın Tarihi: 5.02.2020 13:40:00
Dünyanın en önde gelen İtalyan iç giyim markası Intimissimi yaptığı işbirliktelikleri ile de dikkat çekiyor. Bu defa ise, hem film hem moda sektöründe tanınırlığa sahip Bruna Marquezine ile yollarını birleştirdi. Bruna’nın doğal çekiciliği ve şıklığı Intimissimi markası ile işbirliğini doğrular nitelikte.


1995 doğumlu olan Bruna Marquezine 15 yılıdr film ve televizyon sektöründe aktif olarak çalışıyor. Çocuk model olarak kariyerine daha 5 yaşındayken başlayan Bruna, 2003 yılında meşhur Brezilyalı TV dizisi ‘Mulheres Apaixonadas’ da oynarak devam etti. Kırmızı halı davetlerinin en dikkat çeken isimlerinden olmayı başaran Marquezine Paris Moda Haftası ve Venedik Film Festivali gibi etkinliklere de katıldı.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X