Burberry makyaj malzemeleri geliyor

Henüz Türkiye`ye gelmese de merakla beklenen Burberry makyaj malzemeleri çok yakında İngiltere ve Amerika`da satışa çıkacak.

 

Burberry makyaj malzemeleri geliyor
Yayın Tarihi: 4.07.2010 16:00:00

Trendus'un ilk verdiği haberlerden biriydi Burberry'nin kozmetik serisi hazırlığında olduğu. Beklenen seri yavaş yavaş bu tarafa gelmeye başladı. İlk önce İngiltere ve ABD'de çıkacak olan ürünler konusundaki beklentinin ne olması gerektiğini Christopher Bailey anlattı.

Burberry'nin Kreatif Başkanı Christopher Bailey, Burberry'nin giysi, aksusar, çanta ve ayakkabılarla çok net bir çizgisi olduğunu ama çekimlerde kullanılan makyajlarda tam anlamıyla istedikleri Burberry tavrını ifade edemediklerini hissedip kozmetik işine girmeye karar verdiklerini söylüyor. "Ya çok ağır bir fondöten veya yanlış renkler, makyaj için yanlış bir yaklaşım gibi durumlar yaşamamak için bu seriyi yarattık. Eforsuz bir zerafet sunmak istedik." diyor.

Renklerin esin kaynağı trenchcoat

Burberry'nin meşhur trenchcoatları da makyaj serisine büyük ilham kaynağı olmuş. Bailey renk seçimleri konusunda " Tabii ki trenchcoat'lar ve hava durumu renk yelpazesinin belirlenmesinde çok etkili oldu. Trenchcoat'lardan natürel renkler, hava durumundan da fırtınalı gri ve fırtınalı maviler çıktı. Güneş açtığı zamanlar için de ışıltılı ve açık renkler var." diyor.

Burberry Beauty ürünleri ilk önce İngiltere'de Harrods ve Amerika'da Nordstrom mağazalarında satışa çıkacak ve buradan yavaş yavaş yayılacak. Fiyatların Chanel, Dolce & Gabbana, Dior gibi kozmetikler ayarında olacağı tahmin ediliyor.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Deniz Ünaldı  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X