Burberry Yeni Erkek Parfumu: Brit Splash

Burberry yeni erkek parfümü Brit Splash, soğuk suyun güneşten ısınmış teninize değen ferahlatıcı etkisinden ilham alıyor.

 

Burberry Yeni Erkek Parfumu: Brit Splash
Yayın Tarihi: 1.06.2015 13:08:00

Londra sıcağının enerjisinden ve güneşten ısınmış tene değen soğuk suyun sizi kendinize getiren hissinden ilham alan yeni erkek parfümü Brit Splash ferahlatıcı ve tazeleyici bir etkiye sahip. Burberry Kreatif Direktörü ve CEO’su Christopher Bailey, yeni parfüm için ünlü burun Francis Kurkdjian ile çalıştı.

Brit Splash’in üst notalarında kavun, biberiye; orta notalarında siklamen, menekşe ve su akorları; alt notalarında ise musk ve vetiver bulunuyor. Su akorlarının tazeleyici hissini barındıran Brit Splash, yaz ayları için ideal.

Enerji dolu şişe tasarımı

Yumuşak Burberry check deseni ile tasarlanan şişe, taze ve transparan bir görünüme sahip. Enerji dolu ve hafif tasarımı, su akorları içeren parfüme uyum sağlıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X