2017 GENEL BURÇ YORUMLARIİkizler Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Son zamanlarda sürekli bir aktivite içerisindeydiniz değil mi? Tam bir sosyal kelebeksiniz. Böyle bir sosyal çevreye ve ajandaya sahip olmak muhteşem bir duygu, değil mi?

Başkalarıyla sıradan olmayan, entelektüel konuşmalar yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Zaman zaman iki farklı insanın duygularına sahip olmanızın sebebi üzerinde çalışmak istediğiniz birden fazla proje var ve hepsini de aynı anda yapmak istiyorsunuz. 

Aslında içinizdeki bu iki farklı gücü avantajınıza çevirerek ödüller toplayabilirsiniz. İkizler için 25 Mayıs 2017'deki yeni ay, yeni döngünün başlangıcı. Bu süreçte elinizdeki işleri bitirebilir, yeni iş başvuruları yapabilirsiniz. 7 Haziran’a kadar tüm kariyer planlarınızda kesinliğe kavuşacaksınız. 

AŞK HAYATI
Ayaklarınızda çok fazla gül ve aşk notu olabilir mi? Aşk ve romantizmle çevrili olduğunuz yılın başında öğreneceksiniz.

Yolunuza dökülen güller, sabah uyandığınızda bulduğunuz aşk notları… 2017’nin başından itibaren romantizm dolu günler geçirebilirsiniz. Jüpiter’in geçişi sırasında şans, bolluk ve aşk hayatınız canlanacak. 
İkizler her zaman büyük düşünürler. Bu yüzden zihinleri genelde fikirlerle doludur. Olduğunuz ortamdan keyif aldığınız vakit pırlanta gibi parlayacaksınız.

Eğer bekarsanız, 12 yıldır beklediğiniz aşkı bu sene bulabilirsiniz. 12 yıl önce olanları tekrar düşünün ve bu sefer nelerle karşılaşacağınıza dair ipucu sahibi olabilirsiniz. 

Satürn’ün geçişi, evlilik ve ikili ilişkileriniz üzerinde odaklanmanıza neden olacak. Bu zaman dilimi Aralık ortalarına doğru olabilir. Bu, evlilikteki veya diğer önemli ikili ilişkilerdeki olası sorunları göstermektedir. Ev ve iş hayatınızda huzuru yakalamak için biraz çaba harcamanız gerekebilir. İlişkileriniz ayakta tutmak için uzlaşmacı ve sabırlı olun. Bu biraz zaman alacak pes etmeyin.

2017 Astrolojisine göre, eşiniz ya da hayatınızdaki diğer önemli kişiler fazla baskı ve stres altında olabilir. Bazı periyodik depresyon, baskı, kısıtlamalar veya sınırlamalar yaşıyor olabilirler, dolayısıyla bu döngü sırasında sevecen ve düşünceli davranmanızda fayda var. 

2017’de İkizler burçlarının hayatına geçmişten kişiler tekrar girebilir. Bu kişilerin paranızı ve vaktinizi çalmasına izin vermeyin.

KARİYER HAYATI
Neptün’ün 10. Evine geçiş yapmasıyla birlikte kariyerinizde olağanüstü olaylara şahit olacaksınız. Hayal gibi iş tekliflerine hazır olun. Bu dönemde tek yapmanız gereken her şeyi güllük gülistanlık gösteren gözlüğünüzü çıkarıp gerçek dünyaya dönmeniz. Daha iyi bir hayata adım atacakken kariyerinizde gerilemeye geçmeyin. 

İş yerinde size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız, yanlış anlaşılmaya fırsat vermemek için önceden tüm olayları tartmanız gerekebilir. Böylece daha da karmaşa içerisine düşmekten kurtulacaksınız. Tartışmaya girmeden önce her şeyi doğru bildiğinize emin olun. 

İkizler'in 2017 tahminlerine göre; kamuoyu, hukuk ve devlet makamlarıyla ilgili bir işiniz olabilir. Biraz can sıkıcı olabilir ama kriz yönetimini çok iyi idare edebileceksiniz. O yüzden telaşa kapılmayın.


Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın

2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X