2017 GENEL BURÇ YORUMLARIYengeç Burcu 2017 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Yengeçler bu sene gezegenlerin kesiştiği noktada bulunuyor. Umarız böyle bir değişime hazırsınızdır çünkü öbür türlü 2017 sizin için biraz zorlayıcı geçebilir. 
2017’de hayatınızın her alanında büyüklü küçüklü sallanmalar olacak. Kendinize belirlediğiniz “rahat alanınızdan” çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ama eğer bu süreçte güçlü ve konsantre olursanız o zaman hayatınızı pozitif yönde değiştirme şansını yakalayacaksınız. 

Ancak eğer güçsüz olur ve değişime ayak uyduramazsanız o zaman yaptığınız her şeyin ters teptiğini düşünebilirsiniz. Bu durumda sadece yeme-içme alışkanlıklarınızı abartmayın. 

AŞK HAYATI
Güneş 1'inci evinize girdiğinde güvenli ve yakın ilişkilere odaklanmanız çok mümkün. 
Ev içi konular her zaman sizin önceliğe sahip ancak bu yıl daha da fazla önem kazanacak. Çünkü Jüpiter, evinizdeki ve ailenizin 4. evinde ve 9 aydan biraz uzun bir süre ev yaşamınızda kalacak.

Yengeç burcu bu süreçte ev değiştirmek isteyebilir. Ama bu değişimden sonra yaşamınızda her şeyin iyiye gittiğini göreceksiniz o yüzden sakın karamsarlığa kapılmayın. Aileniz genişleyeceği için de böyle bir fikir ortaya çıkabilir. Eğer çocuk sahibi değilseniz aile olmak için hazırlansanız iyi olur.

2017’de bazı Yengeç burçları, kökleri hakkında daha fazla şey öğrenmek ve bunu araştırmaya başlamak için adım atabilir.

Diğer Yengeçler ise doğdukları yere dönüp büyüdüğü evi görme, uzun zamandır konuşmadığı akrabalarıyla tekrar iletişime geçme girişiminde bulunabilir. 

Jüpiter transit geçiş yaparken, 10 Ekim 2017'de güzel bir tatil planı yapabilir ve sonunda yorucu yılın keyfini çıkarabilir, rahatlayabilirsiniz.

2017 Astrolojisi Yengeçlerin, daha fazla sevgi, romantizm, eğlence, gezi, tatil gibi eskiden sizi mutlu eden şeylere yönelebileceğini gösteriyor. 

Eğer bekarsanız, 2017’de beklediğiniz aşkınız yola çıktı! Belki de bunca zamandır tam karşınızdadır ama siz farkında değilsinizdir? 

KARİYER HAYATI
Yengeç için 2017 burç tahminlerine göre Satürn geçişinden gözden geçirebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. 

Bu geçiş sırasında yapmanız gerekeni sevmeyebilirsiniz, ancak pek seçeneğiniz olmayacak. Artık işiniz ve sağlığınız konusunda ciddi olmanız gerekiyor. Bu yıl yeni bir iş bulmanız gerekebilir. Veya yarı zamanlı bir işe başlamanız gerekebilir. Ama bu sadece kısa bir süre olacak.

2017'de işinizde iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Sizden daha iyi olduğunu düşünen bir çalışan işinize karışabilir. Bu süreçte sakin ve akıllı davranmaya çalışın. 
Başkalarının dediklerinden ya da yaptıklarından dolayı kararlarınızda aceleci olmayın. İstemeseniz de bazen önünüze çıkan engelleri bir patron ya da yönetici gibi ele almanız gerekebilir. 

Bu şekilde davrandığınız zaman takdir kazanacaksınız. Kariyeriniz birden atağa geçecek. Durum ne kadar zor gibi görünürse görün sakin kalın ve olayları akışına bırakın.

Her zamankinden çok daha fazla göz kamaştırabilir ve büyük kalabalığın içinde veya kitleler arasında olabilir. İşletmenize gelen veya mağazanızdan veya sizden satın almak isteyen insanlar olabilir. Nehri kelimenin tam anlamıyla veya fiziksel olarak geri alamazsınız. Durum ne olursa olsun akışla birlikte gidin.


Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın

2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X