Burcu Biricik InStyle Weddings Ekinde

Hayat Şarkısı dizisiyle ünlenen Burcu Biricik temmuz ayındaki düğününden önce InStyle Weddings eki için gelinlikle kamera karşısına geçti.

 

 

Burcu Biricik InStyle Weddings Ekinde
Yayın Tarihi: 28.04.2016 08:45:00

Yeni dizisiyle izleyicinin gönlünü kazanan ve kısa sürede üne kavuşan Burcu Biricik temmuz ayındaki düğününden önce birbirinden güzel gelinliklerle kamera karşısına geçti ve InStyle Weddings ekine kapak oldu.

Nişanlınız Emre ile nasıl tanıştınız?

Sevgili olmadan iki yıl önce tanışmıştık. Rol arkadaşım Murat’ın kuzeniydi ama o zamanlar sadece, “Merhaba, merhaba,” seviyesindeydik. Gelibolu’ya yanımıza gelmişti ve orada sadece selamlaşmıştık. İki yıl sonra tekrar karşılaştığımız günden beri de birlikteyiz.

Evlilik teklifi nasıl geldi peki?

Geçen sene Bali’ye tatile gidecektik. Nerede, nasıl teklif edeceğini kafasında kurgulamış ama gitmeden bir gün önce Bali’de volkan patlaması olduğunu öğrendik. Bavullarımız bile hazırken havayolu şirketi bizi arayıp, “Uçuşunuz iptal,” dedi. Biz de bir gün içinde Sri Lanka’ya gitmeye karar verdik. Nerede kalacağımız, nereye gideceğimiz hiç belli değil tabii (gülüyor)... Orada Adem Tepesi denen bir yer varmış, kutsal bir yer. Emre, Adem Tepesi’nde teklif etmeye karar vermiş. Biz bu süreçte Sri Lanka’da bir sürü yere tırmandık. Ben de, “Bu kadar yere tırmandık, artık Adem Tepesi’ne tırmanmam,” diyorum. Çünkü yerel insanlara soruyoruz, “10 saatte tırmanırsın,” diyorlar. Onun bir küçük boyu Aslan Tepesi varmış, biz de Aslan Tepesi’ne tırmandık ve ben bu esnada sürekli onu azarlıyorum, “Tatilde bu kadar dağa mı tırmanılır?” diye. Kan ter içinde zirveye çıktığımızda evlenme teklifi etti bana. Ben son dakikaya kadar anlamamıştım. Eğildiğinde, “Emreciğim ne yapıyorsun? Bir şey mi arıyorsun?” diyorum. Kırmızı kutuyu görüp, “Nasıl yani?” oldum (gülüyor). 

Çok gençsiniz daha, evlilik hep istediğiniz bir şey miydi?

Gencim ama evlilik çocukluğumdan beri bana çok uzak olan bir şey değildi. Bir de ben hep anne olmak istedim ve hep de, “Genç anne olacağım,” derim. Emre de zaten evlilikten çok da uzak biri olmadığımın farkındaydı. Hatta belki ben bile onu zorlamış olabilirim (gülüyor). Gerçi soruyu sorduğu zaman, “Ya ben daha çok küçüğüm ama,” dedim iş ciddiye binince. Şimdi ise öyle bir kaygım yok. Evlilikte önemli olan karşındaki insan. “Yıllarımı birlikte geçirebilecek miyim? Bende o his tam mı?” Bakıyorum ve olumsuz hiçbir şey göremiyorum zaten. Ben o adamı bulduğuma inanıyorum. Uzattığın zaman da bir şeylerin değişeceğini düşünmüyorum. 

Organizasyona başladınız mı?

Küçükten başladık, çok bir şey yaptığımız söylenemez.

Düğün olacak mı?

Düğün istiyoruz ama çok küçük bir düğün istiyoruz. Mümkünse kimse kasılmasın. Merasim ya da resmi bir şey gibi değil de... Yeşil kırlık bir alanı panayır gibi süsleyip gün batmadan başlayıp tatlı tatlı eğlenelim istiyoruz. Herkes samimi olsun ve eğlenmek için gelsin. Böyle küçük bir düğün istiyoruz. 

Röportajın ve çekimin devamı InStyle Mayıs sayısıyla hediye InStyle Weddings ekinde! Bayinizden istemeyi unutmayın!

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X