Burun kurumasından kurtulun

Türkiye piyasasına yeni giren ve eczanelerde satılmaya başlayan Rinopantenia krem ve damla burun kurumalarına karşı etkili bir çözüm sunuyor.

 

 

Burun kurumasından kurtulun
Yayın Tarihi: 3.11.2010 14:09:00

Kış aylarının gelmesi ve hava sıcaklıklarının düşmesi ile ısınma telaşı da başladı. Uzmanlar ısınma yöntemlerinin insan sağlığı üzerindeki etkilerini araştırırken, bir çok doktor yüksek sıcaklığın ortamdaki havayı kuruttuğu ve kombi, kalorifer bulunan alanlarda nemin azaldığı konusunda hem fikir. Bu durum burun kuruması, nefes alma zorlukları ve kanamaları da beraberinde getiriyor.

Burun kuruluklarının yükseldiği bu dönemde en büyük yardımcınız Rinopanteina Damla ve Merhem olacak. Nefes alma rahatsızlıkları ve burun kuruması ile kendini gösteren tüm sorunlar Rinopanteina ile son buluyor.
 
İçeriğindeki A vitamini ve D-Pantenol ile burun yüzeyinin nemlenmesini ve tahrip olan hücrelerin canlanmasını sağlayan Rinopanteina, tüm eczanelerden reçetesiz olarak alınabiliyor. Kuruluğun hissedildiği her an buruna uygulanabilen Rinopanteina Türkiye’nin burnuna merhem oluyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X