Cadılar Bayramı Partisi The Hall`da

30 Ekim Cumartesi akşamı, The Hall’da yapılacak Cadılar Bayramı Partisi ünlü likör markası Southern Comfort’un sürprizleriyle rengarenk geçecek.

 

 

Cadılar Bayramı Partisi The Hall`da
Yayın Tarihi: 25.10.2010 14:29:00

Tüm dünyada heyecanla beklenen Cadılar Bayramı’nın İstanbul’daki meraklıları için The Hall, birbirinden özel sürprizleri olan bir parti hazırlıyor. 30 Ekim Cumartesi gecesi saat 22:30’da başlayacak olan partide konsept kostümler, makyajlar, ve DJ performansları misafirleri eğlendirmek ve korkutmak için gece boyunca devam edecek.

Mezarlar, ölüler, cadılar, vampirler, ve hortlaklarla korku dolu bir atmosferin yaratılacağı The Hall’da gecenin sonunda ünlülerden oluşacak bir jüri tarafından, gecenin en çarpıcı kostümünü giyen misafir seçilecek ve sürpriz bir hediyeye verilecek. Gece boyu sürecek yarışma ve sürprizlerin yanı sıra “Southern Comfort” içen misafirleri de özel sürprizler bekliyor. Tasarımcı Ahsen Gülkaya ve saç tasarımcısı İlker Yavrutürk,  "The Halloween Costume Bash" gecesine özel tasarımlarıyla renk katarken, Cadılar Bayramı kostümlerinde Showtime Kostüm ve Merih Kostüm çok özel indirimler sağlayacak.

Parolası “Bütün cadılar The Hall’da” olan gecede kapılar 22:30’da açılacak ve giriş bileti 25 TL olacak.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X