Calzedonia Group, Üretimini Sağlık Sistemine Destek Olmak İçin Uyarladı

 

 

Calzedonia Group, Üretimini Sağlık Sistemine Destek Olmak İçin Uyarladı
Yayın Tarihi: 17.03.2020 15:01:00
Calzedonia Group, fabrikalarını ve iş kaynaklarını derneklerin hizmetine sunuyor.


 
İtalyan tekstil devi,  fabrikalarının bir kısmını maske ve önlük üretimine çevirdi. Calzedonia Group’un başkanı Sandro Veronesi bunun müşterileri ve çalışanları için bir iyi niyet göstergesi olduğunu belirtti.
 
Risk altında olan tüm bölgelerdeki ve özellikle İtalya’daki tüm mağazalarını geçici olarak kapatma kararı alan şirket,  bu defa şirketin elindeki işletmelerin bir çoğunu maske ve önlüğe çevirme karar aldı. İtalya’nın Avio ve Gissi bölgeleri ve Hırvatistan’daki işletmeleri kullanacak olan Veronalı grup, bu dönüşüm için yeni makineler de satın aldığını belirtti.

Yarı otomatik bir üretim ve dikiş makinelerinin kullanımı sayesinde Calzedonia Group’a ait işletme ve fabrikalarda maske ve önlük üretilecek. Calzedonia Group, bu şekilde 10.000 adet maske üretebilecek ve ileriki dönemlerde de bu rakamı yükseltmeyi öngörmekte.

Üretimin ilk teslimatları Verona Hastanesi ve Verona Belediyesine 23 Mart tarihinde yapıldı.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X