Camila Cabello: "Shawn Mendes ile Aşka Dair Çok Şey Öğrendim"

Camila Cabello, Instagram hesabından sevgilisi Shawn Mendes'e olan aşkını paylaştı.

 

 

Camila Cabello: "Shawn Mendes ile Aşka Dair Çok Şey Öğrendim"
Yayın Tarihi: 30.11.2020 11:02:00
Bir süredir ilişkileri devam eden Camila Cabello ve Shawn Mendes çiftinin mutluluğu sürüyor. Camila Cabello, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir fotoğrafla aşka dair düşüncelerini paylaştı:

"Bu adam sayesinde aşk hakkında çok şey öğrendim. Bu sadece fotoğraflarda ve videolarda gördüğünüz mutlu anlardan ibaret değil. Biriyle bir ilişki içinde olmak, bir aynada yansımanızı görmek gibidir. Sürekli korkularımla, endişelerimle, güvensizliklerimle, kalıplaşmış düşüncelerle, hayata ve kendime olan inacımla yüzleşmek zorundayım. Bu fotoğraflarda göründüğü kadar basit değil. Bu çekim kuvveti yani aşk adeta karanlıktaki bir ışık gibi, size dün olduğunuzdan daha cesur, daha akıllı ve daha iyi olmak için sonsuz bir güç veriyor. Zihnimiz bazen bizi ondan korumaya çalışsa da aşk aslında içgüdüsel bir şey.  Sevmek insan doğasının bir parçası. Ve aşık olmak, defalarca yeniden o kişiyi seçmek ve dağılmışlıkların  birlikte üstesinden gelmek demektir. Bu, mükemmellikten öte ham ve gerçek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X