Cara Delevingne: 'Çok Reddedildim'

Modelliğin yanı sıra oyunculuk da yapan Cara Delevingne, “Model olmadan önce oyunculuğu birçok kez denedim fakat çok fazla reddedildim” dedi.

 

 

Cara Delevingne: 'Çok Reddedildim'
Yayın Tarihi: 21.11.2016 17:44:00
İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne, küçük bir kız çocuğuyken hep farklı biri olmayı istediğini söyledi. “Örümcek adamın kostümleri hoşuma giderdi, kendimi Spice Girls kızlarının yerine koyardım” diyen 24 yaşındaki model, “Öte yandan hiçbir zaman havalı olmadım çünkü kısacık siyah elbiseler giyen bir kız olmayı da istemedim” dedi.
 
Habertürk’e verdiği röportajda, çocukluk hayali olan sinema kariyerine adım atmasıyla ilgili şunları söyledi:
“Model olmadan önce oyunculuğu birçok kez denedim fakat çok fazla reddedildim. Bunları atlatabilmek ve kendimi toparlamak için zaman geçmesi gerekiyordu. Bu aşamada modelliğe yöneldim. Son yıllarda oyunculuğun üstüne tekrar düştüm ve kendimi geliştirdim. İkisini de çok seviyorum.”
Ünlü Victoria’s Secret modeli, en büyük ilham kaynağının kendine güvenen, güçlü ve özgür kadınlar olduğunu söyledi.
 
Delevingne, “Ailem beni kendine güvenen, ayaklarının üstünde yardım olmadan durabilen bir kadın olarak yetiştirdi. Bunun için onlara minnettarım” şeklinde konuştu.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X