Carrera ve Jared Leto'dan İşbirliği

Carrera, 2017 kampanya yüzü olarak Jared Leto ile yoluna devam edeceğini duyurdu…

 

Carrera ve Jared Leto'dan İşbirliği
Yayın Tarihi: 16.02.2017 11:08:00
İtalyan gözlük markası Carrera 60.yıl için yapılan "The Maverick" koleksiyonu için ortaklaşa çalışan Oscar ödüllü oyuncu Jared Leto yeni bir koleksiyon için markayla işbirlirliğine imza atıyor. 

Carrera’nın cesur, cool ve otantik DNA’sını yansıtan Jared Leto, son yılların en etkili moda ikonları arasında gösteriliyor. Carrera markasına olan düşkünlüğü ile bilinen Jared Leto “Carrera, her zaman için farklı ve güçlü bir karaktere sahip oldu. Klasik bir görünümü zamanın zevkine adapte etmeyi başardı. Bunu sadece gerçekten doğru bir ürününüz ve ileri görüşlü bir yaklaşımınız varsa yapabilirsiniz.” diyor. 


Uluslararası üne sahip fotoğrafçı Terry Richardson tarafından çekilen 2017 kampanyasında, üstün kaliteli materyaller ve yenilikçi bir tasarım anlayışıyla retro dokunuşları günümüze taşıyan günlük trendler ortaya koyuyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X