Cedi Osman Head&Shoulders`ın yeni yüzü oldu

`Kazanmak Kafada Başlar` diyen Head&Shoulders`ın yeni marka yüzü başarılarıyla adından söz ettiren genç yetenek Cedi Osman oldu.

 

Cedi Osman Head&Shoulders`ın yeni yüzü oldu
Yayın Tarihi: 21.04.2015 10:16:00

Head&Shoulders (FIBA) sponsorluğuyla başlayan basketbol serüvenini Cedi Osman işbirliğiyle sürdürüyor. Avrupa’nın En Değerli Oyuncusu Cedi Osman, spor kariyerinde özgüvenin önemini vurgulayacak ve yoluna Head&Shoulders ile devam ederek maçlara yüzde 100 özgüvenle kazanmak için çıkacak.

Head&Shoulders ile işbirliğinden büyük heyecan duyduğunu söyleyen Cedi Osman, “Sadece basketbol maçlarında değil, hayatın her alanında kendime duyduğum güven çok önemli. Basketbola başladığımdan beri başarılı performansın en önemli etkenlerinden birinin kendine güven olduğunu öğrendim. En ufak bir endişe veya olumsuz düşünce, olabilecek en yüksek başarıyı gerçekleştirmenize engel olabiliyor. En iyi performansınız için kendinize sonuna kadar inanmanız ve güvenmeniz gerekli. Dünyanın 1 numaralı kepek şampuanı** Head&Shoulders’ın “Kazanmak Kafada Başlar” mottosu benim hayatımla da çok özdeşleşiyor. Her zaman kazanmak için sahaya çıkıyorum. Sürekli göz önünde olan biri olarak saç bakımına özen gösteriyorum. Head&Shoulders ile kafam rahat ve dolayısıyla özgüvenim de oldukça yüksek” diyor.
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X