Cem Yılmaz cübbe giydi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu kez de Cübbeli Ahmet Hoca`nın cübbesini giydi!

 

 

Cem Yılmaz cübbe giydi
Yayın Tarihi: 17.06.2010 10:48:00

Hoca Cübbeli Ahmet Hoca’nın “Bazı esprilerini benden almış” dediği Cem Yılmaz, bu kez de hocanın cübbesini giydi! Yılmaz’ı, önceki gece Asmalımescit’te üzerinde siyah bir cübbeyle görenler gözlerine inanamadı. Vaazları Yılmaz’ın stand-up şovlarını aratmayan Cübbeli Hoca, geçen yıl ünlü komedyenin bazı esprilerini kendisinden aldığını söylemişti. Cem Yılmaz’ı önceki gece Asmalımescit’te sırtında Ahmet Hoca’nın ki gibi bir cübbeyle dolaşırken görenler gözlerine inanamadı.

Beyoğlunda gezerim!
 

Çevredekilerin cübbesine meraklı bakışlarına aldırış etmeden bir bara giren Cem Yılmaz’a kız arkadaşları eşlik etti. Başrolünü Şener Şen’le paylaştığı Av Mevsimi filminin çekimlerinden çıktığını belirten Yılmaz, “Bir çok ünlünün aksine geceleri Beyoğlu’nda rahatça geze biliyorum” dedi. Ünlü komedyen film çekimlerinden sonra uzun bir tatile çıkacağını belirtti.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X