Cem Yılmaz gay düeti yaptı

Cem Yılmaz ve Şener Şen birlikte rol aldıkları filmin çekimleri bitmesi nedeniyle katıldıkları kutlamada doyasıya eğlendi.

 

Cem Yılmaz gay düeti yaptı
Yayın Tarihi: 18.06.2010 11:33:00

Başrollerini Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor, Okan Yalabık ve Melisa Sözen'in paylaştığı; Yavuz Turgul'un yazıp yönettiği 'Av Mevsimi' filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

 

Bu şarkı dünyanın ilk gay düetidir!

Filmin tüm oyuncu kadrosu ve prodüksiyon ekibi, çekimlerin tamamlanmasını önceki akşam Ataşehir'deki Kasap Lokantası'nda yemek yiyerek kutladılar. Yemek arasında bir konuşma yapan usta oyuncu Şener Şen, "Bu ekiple çalışmak çok güzel. Hepinize çok teşekkür ediyorum" dedi. Gecenin yıldızı her zamanki gibi Cem Yılmaz'dı. Esprileriyle geceye damga vuran Yılmaz, DJ'lik de yaptı. Şener Şen de ilginç danslarıyla ona eşlik etti. Bir ara Nejat Alp ve Piyanist Ozan'ın birlikte düet yaptığı 'Arkadaşım' şarkısını da çalan Yılmaz, "Bu şarkı dünyanın ilk gay düetidir" diyerek yaptığı espri ile herkesi kahkahalara boğdu. Mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü komedyen, "Şener Şen'le çalışmak benim için büyük bir hediye oldu" diye konuştu.

Haber: mynet  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X