Chanel Bleu de Chanel

Chanel`in 10 yıl aradan sonra piyasaya çıkaracağı yeni erkek kokusu Bleu de Chanel önümüzdeki ay tüm dünyayla beraber ülkemizde de satışa sunulacak.

 

 

Chanel Bleu de Chanel
Yayın Tarihi: 6.07.2010 11:12:00

Hayatınızdaki erkeklerin mis gibi kokmasını siz de benim gibi istiyorsanız çok yakında bağımlısı olacağınız bir kokunun piyasaya çıkacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Chanel’in yeni erkek kokusu Bleu de Chanel, içeriğinde kullanılan malzemeler, şişe dizaynı, reklam çekimiyle farkını ortaya koyacak. Ünlü Amerikalı yönetmen Martin Scorsese’nin reklam filmini yönettiği Bleu de Chanel, yeni maceralara açılan bir kapı gibi… Çünkü sürdüğünüz ilk andaki etkisiyle, devam eden etkisi tenden tene değişebiliyor.

İçeriğinde sedir ağacı, vetiver ve yosun özlerinin yanı sıra portakal, limon, greyfurt gibi turunçgillerin de kullanıldığı koku sürprizlere açık. Bunu sağlamak için kullandıkları pembe biber, Hindistan cevizi, zencefil ve naneyi de unutmamak gerek. Sürer sürmez  yoğun bir özgürlük duygusu yaratan kokuyu tekrar tekrar koklama isteğinizi engelleyemiyorsunuz.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X