Charlize Theron Neden Evlenmeyi Düşünmediğini Açıkladı

Evlat edindiği iki çocuğa annelik yaparak mutlu bir hayat süren 44 yaşındaki başarılı oyuncu Charlize Theron neden evlenmeyi düşünmediğini açıkladı.

 

 

Charlize Theron Neden Evlenmeyi Düşünmediğini Açıkladı
Yayın Tarihi: 25.06.2020 12:49:00
Her kadının evlilik hayalleri kurduğu yanılgısını bertaraf eden güzel bir örnek Charlize Theron. İki çocuk annesi Theron, katıldığı bir podcast yayınında evlat edindiği çocukları ve evlilik üzerine konuştu.

Theron, "Evlenmek istemedim, evlilik benim için hiçbir zaman önemli olmadı." cümlelerinin ardından çocuklarından bahsederek "Şu anda zaten hayatımda iki büyük aşkım var. Hiç yalnız kalmadım ve kendimi hiç yalnız hissetmedim." diyor.
 

Theron gelecekte hayatına girebilecek kişiyle ise birlikte yaşamayı düşünmediğini samimi cümlelerle belirtti: "Şu sıralar hayatımın akışı romantik bir ilişki için uygun değil. Romantizmi beklemek ve aramak gibi bir ihtiyaç hissetmiyorum. Açıkçası yeniden başka biriyle yaşayabilecek miyim bilmiyorum. Sanırım bu yüzden yanımdaki evi satın almaları gerekebilir. Bunun için çok yaşlıyım."
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X