Charlize Theron'dan Hollywood'a Sitem

Güzel oyuncu Hollywood'taki yaş ayrımcılığına dikkat çekti.

 

Charlize Theron'dan Hollywood'a Sitem
Yayın Tarihi: 6.05.2019 11:35:00
Bir hayranı Wonder Woman'ın yüksek başarı elde etmesinin ardından Theron’ın filmde yer almama kararından pişman olup olmadığını sorduğunda ünlü oyuncunun verdiği cevap gerçekten etkileyici: “Bu, yaşlanmaya başladığınızda Hollywood'un sizi nasıl tokatladığının harika bir örneği. Filmle ilgili haber geldiğinde bana Wonder Woman adında bir aksiyon filmi olduğu ve haber beklemem söylendi. Ben de Wonder Woman’a aşina olmadığımı belirterek sordum ‘Wonder Woman ne yapar?’ Daha sonra Wonder Woman değil de annesi rolünde düşünüldüğümü öğrendim.”
 
Charlize Theron şu anda 43 yaşında. Oysa annesi rolünde düşünüldüğü Wonder Woman’a rol veren oyuncu Gal Gadot'un yaşı 34. Arada bulunan 9 yaş fark, Hollywood'un sihirli yüzünün aslında içten içe oyuncular arasında nasıl bir ayrımcılık ve baskı yarattığını gözler önüne seriyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X