Charlize Theron’lu Atomic Blonde Yeni Fragman Yayınladı

Başrolünde Charlize Theron’un yer aldığı film aksyionun tavan yaptığı son fragmanıyla karşımıza çıktı.

 

 

Charlize Theron’lu Atomic Blonde Yeni Fragman Yayınladı
Yayın Tarihi: 5.07.2017 11:21:00
Bizleri geçmişe götüren bu filmin yönetmenliğini David Leitch üstleniyor. John Wick ile tanınan Leitch bu sefer kadın bir kahramanın hikayesini anlatıyor. Soğuk Savaş döneminde başarılı bir ajan olan Lorraine Broughton yeni bir görev için Berlin’e gönderiliyor. Kendisine bu yabancı şehirde David Percival‘ın yol göstereceği söyleniyor. Lorraine klasik ajanlık işleriyle uğraşacağını zannederken, tehlikenin çok daha büyük olduğunu fark ediyor. İçeriden biri ona Berlin‘de büyük bir tuzak kuruyor. Dolayısıyla Lorraine’in görevi bir anda hayatta kalma mücadelesine dönüşüyor. Böylece kahramanımızın asıl yeteneklerini görme fırsatı elde ediyoruz. Filmin 1989 yılında geçmesi sebebiyle bizleri buram buram nostalji kokan, enfes şarkılar bekliyor.
 
Bu aksiyon dolu filmin yıldızı Charlize Theron oluyor. Ona James McAvoy, John Goodman, Til Schweiger, Eddie Marsan, Sofia Boutella ve Toby Jones gibi isimler de eşlik ediyor. aAtomic Blonde filmi 28 Temmuz‘da vizyona girecek.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X