Chaumet ile seviyorsan yakala

Chaumet`ten `Seviyorsan, yakala` koleksiyonu. Kralların mücevhercisi Chaumet`nin yeni koleksiyonu `Attrape-moi........ Si tu m`aimes` eğlenceli ve sembolik bir koleksiyon.

 

 

Chaumet ile seviyorsan yakala
Yayın Tarihi: 4.10.2010 11:43:00

“Attrape-moi……. Si tu m’aimes” koleksiyonunun kalbinde ilmekler, ayrıcalıklı olma, şiirsel güzellik ve maharet arasında dokunuyor... 

Bir ilişkinin başlangıcını temsil eden aşk oyunlarını zevkli bir şekilde ifade eden bu koleksiyonda, sevgilisini yakalamak için ağını ören örümcek, aşkının etrafında dönen sevgiliyi temsil ediyor. Ruh ikizine konmadan önce çiçeklerin ev sahibinin etrafında dönen arılar da koleksiyonda temsili birer rol oynuyorlar. 

18 parçalık bu eşsiz koleksiyonda, aşkın faklı anlatımları için sarı altın, beyaz altın ve elmaslarla eşleşen Sitrin, Ametist, Ateş, Opal, Peridot, Pembe Turmalin ve Krisopraz taşları kullanılmış. Koleksiyonun tanıtım yüzü ise dünya çapında ünlü Fransız aktris ve film yapımcısı Sophie Marceau. 

Chaumet koleksiyonları Damas mağazalarında mücevher severlerin beğenisine sunuluyor.

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X