Christian Dior`dan Dior Rouge

Bu sezon Dior, Haute Couture elbiselerinden ve renklerinden esinlenerek doğal, canlı, aynı zamanda unutulmayacak 32 renk ile Dior Rouge`u yarattı.

 

 

Christian Dior`dan Dior Rouge
Yayın Tarihi: 15.09.2010 12:11:00

Mercan/Kırmızı, Pembe/ Mor, Bej/Kahverengi ile üç ana renk ailesinde her Rouge Dior rengi Dior Haute Couture elbiselerinden ilham alınarak makyaj tasarımcısı Tyen tarafından tasarlanmış. 

Dior Rouge, anında bakım ve renk etkisi sayesinde renklerin bütün ışıltılarını, inanılmaz derinliği ile birlikte dudaklarınıza yansıtıyor. Daha yumuşak, dolgun, pürüzsüz ve hacim veren bakım özelliği ile  %95 diğer rujlardan daha rahat kullanımın lüksünü yaşayacaksınız. 

Daha kaygan ve maksimum düzeyde konfor hissi, yaşlanmaya karşı hacim kazandıran, yumuşaklık, şekillendirici etkileri ve yeni hiralüronik küreciklerinin oluşumu: ekstra dolgunluk görünümü ile  Dior Rouge’un renk ihtişamına ek olarak dudak bakım özellikleri ile de ön plana çıkıyor. 

Yeni Rouge Dıor’un mücevher görünümünde ikonik ambalajı koyu ve daha derin mavi kenarları ile daha zarif… Kenarların ihtişamlı imzasını CD mührüne taşıyor, kapak üzerinde ki gümüş logosu ile daha da Dior olarak karşımıza çıkıyor…

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X