Cilt parlamasına Murad son veriyor

Dr. Howard Murad`ın yağlanmayı kontrol altına aldığı klinik çalışmalarla kanıtlanmış ürünü Oil-Control Mattifier SPF 15- Yağlanmaya Karşı Parlamayı Engelleyen Nemlendirici SPF 15 özellikle sıcaklığın arttığı günlerde kurtarıcınız olacak.

 

Cilt parlamasına Murad son veriyor
Yayın Tarihi: 19.07.2010 12:00:00

Sıcak yaz günlerinde kadınların en büyük kâbusu; nem ve kavurucu sıcaktan fazlasıyla yağlanıp parlayan bir cilt! Üstelik artan sıcaklıklar özenle yapılan makyajın da ciltte durmayıp akmasına neden oluyor.

Dr. Howard Murad’ın yağlanmayı kontrol altına aldığı klinik çalışmalarla kanıtlanmış ürünü Oil-Control Mattifier SPF 15 – Yağlanmaya Karşı Parlamayı Engelleyen Nemlendirici SPF 15 özellikle sıcaklığın arttığı günlerde kurtarıcınız olacak!

Ürünün özelliklerine gelince… 8 saate kadar cilt yüzeyindeki aşırı yağ birikmesini % 78’e varan oranda azaltmaya yardımcı olarak parlamayı önlüyor, SPF 15 özelliği ile güneş ışınlarına karşı koruma sağlıyor, içeriğindeki patentli Oil-Control Complex ile fazla yağ salgılanmasını kontrol ederek ciltte uzun süreli mat bir görünüm sağlamayı destekliyor, cildin günlük nem ihtiyacını karşılıyor, yağlı ciltler için makyaj altı baz oluşturarak, makyajın gün boyu kalıcılığını artırıyor ve sivilceleri kontrol altına alarak daha duru bir cilt görünümü kazandırıyor.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X