Cinecity ile sinemada çocuk partileri

Doğum günü partilerini çocuklar hayal ediyor, Cinecity Sinemaları gerçekleştiriyor...

 

Cinecity ile sinemada çocuk partileri
Yayın Tarihi: 5.10.2010 13:59:00

Çocuğunuzun doğum günü yaklaşıyor ama nerede, nasıl kutlayacağınıza karar veremediniz mi? Cinecity sinemaları size özel sinema salonlarında farklı bir doğum günü partisiyle çocuğunuza ve arkadaşlarına unutulmaz bir parti imkânı sunuyor.  

Wing Cinecity Etiler ve Wings Cinecity Trio Sinemalarında özel salon kiralayarak filminizi seçiyor ve çocuğunuza salon dolusu hediye ile ona özel eğlenceli ve en farklı doğum gününü hediye ediyorsunuz.  

Arzu ederseniz ekstra ücret karşılığında çocuğunuzun isteği doğrultusunda salonu dekore edebiliyor, pastanızı yaptırabiliyor ve hatta seçtiğiniz filmin maket karakterlerini partiye dahil edebiliyorsunuz!  

Çocuğuna sinema tadında renkli ve keyifli bir doğumgünü armağan etmek isteyenlerin yapması gereken tek şey www.cinecity.com.tr adresine ulaşarak rezervasyon yaptırmaları...Unutmayın çocuğunuz herşeye değer!

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X