Çocuğunuzla birlikte koşmaya hazırlanın

Çocuk sahibi olmanın kadınları spordan alıkoymadığı bilinen bir gerçek. Peki çocuklara spor ruhunu aşılamak?

 

Çocuğunuzla birlikte koşmaya hazırlanın
Yayın Tarihi: 12.03.2015 13:27:00

Kadınlar için sporunu yaparken aynı zamanda çocuğuyla özel zaman geçirme ve ona spor ve yardımseverlik duygusunu aşılama fırsatı bir araya geliyor. Her sağlıklı insanın sadece adımlarını atarak başlayabileceği en temel spor dalı olan koşu, çocukların da en fazla enerji ayırdığı aktiviteler arasında. Bu yıl, Wings for Life World Run çocuklar için açtığı özel kategorilerle, çocuklar da sembolik bir yarışın katılımcısı olabilecek.

Rekabetle eğlenceyi buluşturan sıra dışı koşu yarışı Wings For Life World Run’ı Wings For Life Vakfı omurilik araştırmalarına dikkat çekmek için organize ediyor. Dünyanın her yerinde aynı anda başlayan Wings for Life koşusu 2015’te ikinci kez düzenlenecek. 3 Mayıs’ta startı verilecek koşuya katılanlar altı kıtada ve 35’ten fazla lokasyonda Türkiye saatiyle 14.00’da Wings for Life World Run’a başlayacak. Amaç, omurilik felci nedeniyle koşamayanların sesini tüm dünyaya koşarak duyurmak.

Yarışın Türkiye ayağı 2014’te olduğu gibi yine Alanya’da koşulacak. Wings for Life World Run, profesyonel koşuculardan amatörlere kadar her yetenekten tüm sporculara açık. Herkesin katılabileceği yarışmada tekerlekli sandalye sporcuları da aynı anda yarışa başlayacak. Koşamayanlara umut olmak için koşulan yarışa başvurular www.wingsforlifeworldrun.com adresinden yapılıyor.
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X