Çocuklara Özel Organik Tropikal ve Organik Kırmızı Meyveli Püre: Dondur-Ye!

HiPP’ten çocuklara özel, yaz aylarında pratik ve keyifle tüketecekleri yepyeni bir ürün “HiPP Organik Tropikal Meyveli Püre Dondur-Ye “ ve “HiPP Organik Kırmızı Meyveli Püre Dondur-Ye” artık Türkiye’de..

 

 

Çocuklara Özel Organik Tropikal ve Organik Kırmızı Meyveli Püre: Dondur-Ye!
Yayın Tarihi: 14.06.2021 17:23:00
Organik meyvelerden üretilmiş olan HiPP Organik Kırmızı Meyveli Püre Dondur-Ye ve HiPP Organik Tropikal Meyveli Püre Dondur-Ye, şekeri tamamen içindeki meyvelerden alıyor, öğün aralarından sonra çocuklar için vazgeçilmez organik bir seçenek oluşturuyor. İster dondurarak, ister dondurmadan pratik şekilde tüketilebilir.
Hem dondurarak soğuk hem de oda sıcaklığında püre şeklinde tüketilebilirsiniz. Soğuk zincir ile taşıma gerektirmiyor. HiPP Organik Meyveli Püre Dondur-Ye’ler içerisindeki şeker oranını sadece organik meyvelerden elma, muz, yabanmersini ve çilek’ten almaktadır.% 90'dan fazla meyve ve gerçek meyve püresi içeriyor.

Organik sertifikalı, sanayi bölgelerinden uzak özel organik çiftliklerde yetiştirilen ürünleriyle HiPP’in  Dondur-Ye çeşitlerini Migros Marketlerde bulabilirsiniz.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X