Colin Farrell Rehabilitasyona Başladı

Alkol ve uyuşturucu alışkanlığını terk eden Colin Farrell, bu alışkanlıklarına geri dönmemek için gönüllü olarak rehabilitasyona giriyor.

 

 

Colin Farrell Rehabilitasyona Başladı
Yayın Tarihi: 4.04.2018 13:20:00
Hollywood’un ünlü aktörü Colin Farrell, 12 yıldır uzak kaldığı alkol ve uyuşturucuya yeniden dönmemek ve yenilenmek için gönüllü olarak rehabilitasyona başladı.

People’ın haberine göre 41 yaşındaki İrlandalı oyuncu, artık içki içmiyor, ancak art arda projelerde yer aldığı için ara vermeye ihtiyaç duydu. İlk olarak 2005 yılında rehabilitasyona giren oyuncu, 12 yıldır alkol ve uyuşturucu kullanmıyor. Bu defa yenilenmek için ara verdi ve gönüllü olarak rehabilitasyona katıldı.

Azınlık Raporu, Büyük İskender, Kanun Namına ve Telefon Kulübesi gibi filmlerle yıldızı parlayan Farrell, son olarak Fantastik Canavarlar Nelerdir ve Nerede Bulunurlar adlı filmde rol almıştı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X