Crassula SPA`da meditasyon yolculuğu

Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, kış mevsiminin ardından yıpranan cildinizi ve ruhunuzu tazelemek için sizi eşsiz bir deneyim olan Alphasphere (Müzikle Meditasyon) uygulamasına davet ediyor.

 

Crassula SPA`da meditasyon yolculuğu
Yayın Tarihi: 11.03.2011 14:24:00

Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, dünya trendlerini yansıtan Crassula Spa’nın büyülü atmosferinde misafirlerine eşsiz dakikalar vaat ediyor… Crassula Spa’da sunulan Alphasphere ile müzik eşliğinde bir yolculuk yapacak, kendinizi şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi hissedeceksiniz!

Aynı anda rahatlama ve uyarılma sağlayan Alphasphere, stresin azalması, enerjinin sarj edilmesi, yaratıcılığınızın artması, algınızın genişlemesi, performansınızın artması, gerginliğinizin giderilmesi, hava akımının düzenlenmesi ve kan basıncının düşürülmesine yardımcı oluyor.
 
Yerçekiminin sıfırlandığı, bedeninizin tüy gibi hafiflediği, algının kapılarının sonuna kadar açıldığı, tüm sorunların çok gerilerde kaldığı bir yolculuğa çıktığınızı düşününün… Kendinizi, bilinçaltınızı uyaran üç boyutlu özel müziğin ritmine bırakın. Alphasphere, yaydığı özel titreşimle, ısıyla ve renkle vücudunuzu ve zihninizi derinden rahatlatacak olağanüstü bir deneyim yaşatacak.
 
Crassula Spa’da sunulan çok özel bir hizmet olan Alphasphere ses, ışık ve hareketten oluşan 3 boyutlu bir deneyim. Bu uygulama ile eşsiz kalitede derin bir rahatlamaya kavuşurken, ilham verici ve enerji arttırıcı güçlü bir etkiyi bedeninizde hissedeceksiniz.
 
Uygulamanın yapıldığı küre içerisindeyken tüm vücudunuz itinayla oluşturulmuş ses bütünlüğü ve titreşimlerin eşliğinde derin mavinin tonlarına ve yarattığı yumuşak, sıcak bir sallanma içerisine girecek.
 
Bu uygulamada renk, şekil, ses, ışık, titreşim ve nefes alma boyutları bir derin deneyimde birleşiyor ve duyular tek bir birim olarak hissediliyor.
 
Renk: Sihirli mavi parlaklık sükunet sağlıyor.
 
Şekil: Kanat benzeri tasarımı dinlendiriyor ve yükseltiyor.
 
Ses: 3 boyutlu harmoniler algıları açıyor.
 
Titreşim: Yumuşak titreşimler tüm vücudunuz ile özenle ilgileniyor.
 
Nefes alma: Vücudunuz hafif ve ılımlı ritimlerle nefesinizle bütünleşiyor.
 
Cornelia Diamond bünyesinde bulunan Crassula Spa’da “lüks” konsepti detaylarda gizleniyor. Wellness hizmetleriyle beden ve ruh yenilenmesinin amaçlandığı Crassula Spa, Zen felsefesine göre uyarlanan dekorasyonu ve bünyesinde bulundurduğu 100’ün üzerinde masaj teknikleriyle misafirlerine adeta cennetin kapılarını açıyor.
 
Cornelia Diamond Crassula Spa, 5000 m2’lik alana kurulu Spa Luxury, Spa Private ve Spa Relax olmak üzere üç ayrı bölümden oluşuyor. Crassula Spa Merkezi’nde uygulanan farklı bakım ve terapilerin yanı sıra çeşitli masaj teknikleri, kış sonrası yıpranan cildin yeniden yapılanmasında büyük fayda sağlıyor.
 
Sağlıklı ve yüksek bir yaşam kalitesi hedeflenerek tasarlanan Cornelia Diamond Crassula Spa Merkezi’nde yenilendiğinizi hissedecek ve yaz gelmeden yepyeni bir “ben”e merhaba diyeceksiniz…
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X