Crate&Barrel 1 yaşında

Türkiye`de ilk mağazalarını Zorlu Center ve Akasya Acıbadem`de açan ve Aralık ayında açtığı İstinyePark mağazası ile mağaza sayısını üçe çıkaran Crate and Barrel, birinci yaşını iki özel kampanyayla kutluyor.

 

 

Crate&Barrel 1 yaşında
Yayın Tarihi: 14.05.2015 08:00:00

Birinci yıla özel, Crate and Barrel’dan alışveriş yapanlar, hem hediye çeki kazanıyor hem de çekilişli kampanyalar ile eşsiz hediyeler kazanma fırsatı elde ediyor. 

 
Crate and Barrel’ın birinci yaşını kutladığı kampanyası ile 200 TL ve üzeri alışveriş yapanları birbirinden özel hediyeler bekliyor. 1 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Crate and Barrel mağazaları ve www.crateandbarrel.com.tr adresinden yapılacak alışverişlerde geçerli olan kampanya, 1 adet Audi A3, 10 adet iPhone6 ve seçili ürünlerde geçerli olan 100 adet 100 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatı sunuyor. Her 200 TL ve katlarında yapacağınız alışveriş için çekiliş hakkınızı artırın, büyük ödüllerin sahibi olmaya hak kazanın!
 
Birinci yılını iki özel kampanya ile kutlayan Crate and Barrel, 17 Nisan-15 Haziran arasında harcadıkça kazanma garantili kampanyası ile 500 TL alışverişlere 100 TL, 1000 TL alışverişlere ise 300 TL değerinde hediye çeki kazandırıyor. Hediye çekleri, tencere, tava, çatal bıçak takımları, bıçak grubu ve baskılı tablo ürünlerinde geçerli olacak.
Crate and Barrel’ın kazandıran kampanyalarından faydalanmak için Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinyePark mağazalarının yanı sıra www.crateandbarrel.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X