Daha Genç Görünümlü Eller İçin 4 Öneri

Elleriniz sizin hakkınızda çok fazla bilgi verir, özellikle yaşınız hakkında! Ellerin narin ve hassas yapılı derisi, düzenli bakım gerektirir. Bakım yapılmadığında kırışıklıklar, lekeler ve damarlar ortaya çıkabilir. Doğru uygulamalar ve canlandırıcı bakımlar ile ellerinizin daha genç ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. İşte daha genç görünümlü eller için önerilerimiz...

 

 

Daha Genç Görünümlü Eller İçin 4 Öneri
Yayın Tarihi: 4.12.2019 16:17:00
El derisinin incelmesi ve damarların belli olması, ellerin hacim kaybederek yorgun ve olduğundan daha yaşlı görünmesine neden olur. Yaşlanma belirtileri baş göstermeden önce önlem alabilmek için, ellerinizi kaliteli temizleyiciler ile yıkamaya, güneş koruyucusu kullanmamaya ve nemlendiriciler ile cildinizi canlandırmaya özen göstermeniz gerekebilir. Önerilerimize göz atarak, daha canlı ve geç görünümlü ellere kavuşmak için yapabileceklerinizi öğrenebilirsiniz.
 
Deriyi Canlandırmak İçin Bakım Yapın
Ellerinizin en kuru kalan yerlerini bile nemlendirecek bir ürün kullanarak, düzenli bakım yapmanız ellerinizin daha canlı ve genç görünmesini sağlayacaktır.
 
Bliss Komple Bakım Eldiveni
Yağ asitleri, üzüm çekirdeği gibi içerikler barındıran bu eldiven ile ellerinize adeta bir spa bakımı yaparak, ellerinizin nem depolamasına yardımcı olabilirsiniz.

                                   
 
 
Tırnak Etine Özel Bakım Yapın
Sararmış tırnaklar ve bakımsız bir görünüm, elleri olduğundan daha yaşlı gösterebilir. Tırnak etlerine özellikle içeriğinde limon özü bulunan ürünler ile bakım yaparak, canlı görünümü arttırabilirsiniz.
 
Burt’s Bees Lemon Butter Cuticle Cream
Formülündeki tatlı badem yağı, E vitamini ile tırnaklarınızı nemlendirip, besleyebilirsiniz.

                                    
 
Nemlendirin
Cilt tarafından hızla emilen bir krem ile ellerinizi nemlendirebilirsiniz.
 
The Body Shop Absinthe El kremi
Hafif kokulu bu losyon içeriğindeki etken maddeler ile ellerinizin her yerini nemlendirmenizi sağlar.

                              
 
Lekeleri Giderin
Cildinizin doğal pigmentasyonunu dengelemenize yardımcı olacak bir bakım ürünü ile ellerinizde bulunan tüm lekelerden kurtulabilirsiniz.
 
Mavala Anti Blemish Cream For Hands
Hem nemlendirme hem de soyma özelliğine sahip bu krem elinizdeki lekeleri gidererek size pürüzsüz ve canlı bir el görünümü vadediyor.
 
                                    

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X