Daha İyi Bir Orgazm İçin 3 Adım

Orgazmdan daha iyi bir şey avrsa o da "daha iyi" bir orgazm olsa gerek. Siz de daha iyi bir orgazma bu basit 3 adımla ulaşabilirsiniz.

 

Daha İyi Bir Orgazm İçin 3 Adım
Yayın Tarihi: 12.01.2019 19:18:00

İletişim kurmak demek her zaman "konuşmak demek" değildir

Seks esnasında istediklerinizi uzun uzun anlatmak hem zaman hem konfor açısından zor olabilir. Kendinize belirli sayılar için belirli durumlar belirleyebilirsiniz. Veya yeşil-kırmızı-sarı ışık uyarılarını kullanabilirsiniz. Ayrıntılı durumlar için, basit ve unutulmayacak uyarıcı kelimeler belirleyin.

Pozitif olun

İlişkinizin ne derecede dürüst olduğu önemli değil, sekste tek önemli olan şey temastır ve nasıl yönlendirdiğinizdir. Seks sırasında "ben "şeklinde başlayan cümleler yerine sık sık "sen" kelimesini kullanarak partnerinizi teşvik edin.

Zaman ve mekan önemli

Çoğu çift bunu önemsemeyip anın heyecanına kapılabilir ancak final çizgisine gelindiğinde yaşanan hayalkırıklığının sebebi, aralık kapıdan gördüğünüz kirli bulaşıklar olabilir. Günün hangi diliminde daha pozitif ve enerjik hissediyorsunuz? Aydınlıktan mı karanlıktan mı hoşlanıyorsunuz? Çevrede görmekten hoşlanmadığınız bir obje var mı? Bu soruların cevaplarını verip, daha iyi bir orgazm yaşayabilirsiniz.
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X